Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ combination pliers ] αγώνας 108 προϊόντα.
Συνδυασμός DIN ANSI Ηλεκτρικά εργαλεία Πλακέτες 9 ιντσών Απομονωμένο συνδυασμό Πλακέτα
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 225*56*19cm |
| Βάρος: | 363g |
62 HRC Πολυλειτουργικές συνδυασμένες πέντες
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 197*53*17cm |
| Βάρος: | 277.4g |
Νικέλιο Fe συνδυασμός πέντες απομονωμένα 9 ιντσών από ανοξείδωτο χάλυβα πέντες κοπής
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 224*57*17cm |
| Βάρος: | 389,5 γρ |
55# 295.7g Σύνθετες πέντες υψηλής μοχλίας βαριές πέντες υψηλής μοχλίας
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 202*55*20cm |
| Βάρος: | 295,7 γρ |
Πλέκτης συνδυασμού ANSI DIN Μέγεθος 358,7g Πλέκτες αποκόλλησης συρμάτων
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 219*66*25cm |
| Βάρος: | 358,7 γρ |
Ελαφριά χειριστήρια Εργονομικά συνδυασμένα πλέγματα
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 205*60*34cm |
| Βάρος: | 311.5g |
7" Μεγάλη μοχλή Συνδυασμός Πλέκτες VDE Απομονωμένες Χάνδρες Τριχοκόπτης Πλέκτες VDE απομονωμένες Χάνδρες Εργαλεία χειρός HRC 62
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 167*57*33cm |
| Βάρος: | 219,4 γρ |
319.1g 7 ίντσες Τελική κοπής πλέγματα Τελική γυαλισμένη βαρύ φορτίο συνδυασμό πλέγμα
| Υλικό: | Forge Steel |
|---|---|
| Μέγεθος: | 7 ίντσες (197*55*20mm) |
| Βάρος: | 319.1 γραμμάρια |
Βιομηχανικά πλέγματα κυκλώματος για βαριές εργασίες 200 mm
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*57*17cm |
| Βάρος: | 275.5g |
HRC62 10 ιντσών βιομηχανικές πέντες 3,5 mm υψηλής ποιότητας συνδυασμένες πέντες
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 252*58*19cm |
| Βάρος: | 459,9 γρ |


