Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ combination pliers ] αγώνας 108 προϊόντα.
Χάλυβα άνθρακα 9 σε πλέγματα υψηλής μοχλίας Πολυλειτουργικό συνδυασμό πλευρικής κοπής πλέκτη
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 222*60*20cm |
| Βάρος: | 391.7g |
Πένσα συνδυασμού πολλαπλών λειτουργιών 8" ΥΨΗΛΗΣ ΜΟΧΛΕΥΣΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΧΕΙΡΟΣ HRC 62 ΜΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΦΙΞΗΣ ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΧΕΙΡΟΣ Εκκεντρική Εξοικονόμηση Εργασίας
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*58*23cm |
| Βάρος: | 310 γραμμάρια |
9 ιντσών συνδυασμός ατσάλινου καλωδίου κόψιμο καλωδίου πέντες με επαγωγική σκληρότητα κοπής άκρες
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 225*56*19cm |
| Βάρος: | 363g |
Πένσα Πολλαπλών Λειτουργιών 9 ιντσών 224mm Ακριβείας 62 HRC, Πένσα 9 ιντσών Βαρέως Τύπου, Ισχυρή Πένσα, Δακτύλιος, Έκκεντρη, Εργονομική, Εσωτερική Πένσα Δακτυλίου Snap, HRC 62, Χειροκίνητα Εργαλεία
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 224*57*17cm |
| Βάρος: | 389g |
9 ιντσών Βιομηχανικό Laser Wire Stripping Σκληροποιημένο Κόψιμο Συνδυασμός Κόψιμο πλέγμα
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 225*56*19cm |
| Βάρος: | 363g |
207mm 8 ιντσών ανθεκτικά εργαλεία υψηλής μοχλίας συνδυασμός κοπής πλιέρ 1000V χειριστή VDE
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*57*17cm |
| Βάρος: | 275.5g |
Βαρύ φορτίο 391g πολυλειτουργικές πέντες 9 ιντσών
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 225*60*20cm |
| Βάρος: | 391g |
Σκληρότητα HRC62 6 Υπερμακροχρόνιες πέντες μύτης Εκτεταμένες πέντες 154Mm
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 154*55*15cm |
| Βάρος: | 155.8g |
HRC62 6 ιντσών Μακροπρόθεσμα Πλέγματα Σύρμα 2,5 mm Υψηλή μοχλή τύποι πλέκτη μύτης
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 162*54*15cm |
| Βάρος: | 153,6 γρ |


