Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ combination pliers ] bij elkaar passen 108 producten.
Combinatie DIN ANSI Elektro-gereedschappen tangen 9 inch geïsoleerde combinatie Plier
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 225 x 56 x 19 cm |
| Gewicht: | 363g |
62 HRC Multi Function Combination Plinten met hoge hefboomwerking Eindsnijplinten
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 197 x 53 x 17 cm |
| Gewicht: | 277.4g |
Nickel Fe combinatie tangen geïsoleerd 9 inch roestvrij staal snijtangen
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 224 x 57 x 17 cm |
| Gewicht: | 389.5 g |
55# 295.7g Combinatie tangen met hoge hefboomwerking zware tangen met hoge hefboomwerking
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 202 x 55 x 20 cm |
| Gewicht: | 295.7 g |
ANSI DIN Combination Plier Grootte 358,7 g Draadstrijpspen
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 219 x 66 x 25 cm |
| Gewicht: | 358.7 g |
Soft Handle Ergonomische combinatie tangen Blade Stripper Draad buigende tangen
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 205 x 60 x 34 cm |
| Gewicht: | 311.5 g |
7" Hoog Hevelende Combinatietang VDE Geïsoleerde Handgrepen Draadkniptang VDE geïsoleerde handgrepen handgereedschap HRC 62 geïsoleerde gereedschappen Excentrisch Arbeidsbesparend
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 167 x 57 x 33 cm |
| Gewicht: | 219,4 g |
319.1g 7 Inch End Snijpannen Finish gepolijst Heavy Duty Combinatie Plier
| Materiaal: | Smeed staal |
|---|---|
| Grootte: | 7 inch (197*55*20mm) |
| Gewicht: | 319.1 g |
Zware greep industriële circlip tangen 200 mm geïsoleerde combinatie plier
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 207 x 57 x 17 cm |
| Gewicht: | 275.5 g |
HRC62 10 inch industriële tangen 3,5 mm combinatie tangen van hoge kwaliteit
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 252*58*19 cm |
| Gewicht: | 459.9 g |


