Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ combination pliers ] αγώνας 108 προϊόντα.
7 ιντσών 63 HRC υψηλής μοχλίας συνδυασμός πέντες συνδυασμός ηλεκτρικές πέντες
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 175*54*17cm |
| Βάρος: | 232.9g |
ANSI 9" συνδυασμός πέντες εργονομικές λαβές εργαλείο με ρόπαλο ράτσετ
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 240*55*20mm |
| Βάρος: | 430 γραμμάρια |
8 ιντσών υψηλής μοχλίας συνδυασμός πέντες DIN ANSI συνδυασμός εργαλεία χειρός
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 199*56*20cm |
| Βάρος: | 299.5g |
9" υψηλής μοχλίας Πολυλειτουργικό συνδυασμό πέντες Εργαλεία χεριού Τρίψιμο καλωδίου
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 232*57*18cm |
| Βάρος: | 421.7g |
319.7g TPR χειριστή συνδυασμός πέντες 3mm σύρμα σχοινί Crimping εργαλείο
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 219*56*18cm |
| Βάρος: | 319.7g |
ANSI 9 "Συνδυασμός πέντες Εργονομικές χειριστήρια Εργαλείο συρρίκνωσης σύρματος
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 223*57*20cm |
| Βάρος: | 349.9g |
Καμμένο 225mm 9inch συνδυασμό εργαλείο πλεξίματος υψηλής μοχλίας σύρμα Τερματικό Crimping εργαλείο
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 223*67*25cm |
| Βάρος: | 425.9g |
8" Τελυφλώνης Τελειωμένες συνδυαστικές πέντες Μεγάλο μοχλό Εργαλείο συρρίκνωσης καλωδίων σύρματος
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*64*25cm |
| Βάρος: | 295.8g |
Ακριβής 225MM συνδυασμός πέντες υψηλής μοχλίας ηλεκτρικό εργαλείο πλέγματος
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 219*66*25cm |
| Βάρος: | 393,4 g |
Τελειωμένο εργαλείο τερματικού τεντώματος Telflon
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 210*54*26cm |
| Βάρος: | 316,4 γρ |


