Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ combination pliers ] αγώνας 108 προϊόντα.
18 εκατοστά πορτοκαλί 7 ίντσες ασφαλή σύρμα πέντες από ανοξείδωτο χάλυβα μακρά μύτη αλιευτικές πέντες
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*60*32cm |
| Βάρος: | 182.4g |
μαύρο 8 ιντσών βαρύ φορτίο μακρύ νύχι 200 mm μακρύ λεπτό νύχι νύχι
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 199*58*16cm |
| Βάρος: | 252.3g |
204mm Διάστρωμα Μακρο λεπτές πέντες υψηλής μοχλίας πέντες
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 204*56*23cm |
| Βάρος: | 310 γραμμάρια |
Κόκκινο Κίτρινο 6 ίντσες Μακρυές Πιέτες Νύσης VDE Χερούλης Επεκταμένη βελόνα Πιέτες Νύσης
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 154*55*15cm |
| Βάρος: | 155.8g |
Πολυλειτουργία μακράς μύτης πλέκτης 63 HRC 1000V μακράς εμβέλειας πλέκτης
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 220*56*17cm |
| Βάρος: | 282.7g |
7 ιντσών 183 χιλιοστών Μεγάλο μοχλό Συνδυασμός Σλίπ Συνδυασμός Ηλεκτρικό καλώδιο κόπτης
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 183*55*24cm |
| Βάρος: | 248.1 γραμμάρια |
6 ιντσών υψηλής μοχλίας πλάγια κοπή πέντες 160 mm διαγώνιο κοπτήρες
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 160*55*17cm |
| Βάρος: | 195.6g |
234mm Αλιευτικά Πλέγματα Μακρά μύτη Μακρά εργαλεία μύτης
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 234*52*18cm |
| Βάρος: | 291.4g |
60CrV C1055 Τεχνουργήματα κοπής πλευρικών υλών
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 160*55*17cm |
| Βάρος: | 201.5g |
Σκουπίσματα Τραβήματα Τραβήματα Τραβήματα Τραβήματα
| Υλικό: | Forge Steel |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*55*20 mm |
| Βάρος: | 315 γρ |


