Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ combination pliers ] αγώνας 108 προϊόντα.
200MM 299.8g συνδυασμός πέντες τραβήξτε καλώδιο stripping εργαλείο
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*64*25cm |
| Βάρος: | 299.8g |
7in 190mm Heavy Duty συνδυασμός πλαισίου HRC62 Χάλυβα καλώδιο Crimping εργαλείο
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 190*63*34cm |
| Βάρος: | 259,3 γρ |
60CrV Χάλυβα άνθρακα συνδυασμός πέντες 8in Αυτοκινητοβιομηχανικό εργαλείο αποκόλλησης σύρματος
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*58*20cm |
| Βάρος: | 301.3g |
C1055 60CrV Λεπτές μακρινές πέντες για τη μύτη 7in1
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 197*55*17cm |
| Βάρος: | 233.9g |
7" συνδυασμένες πέντες υψηλής μοχλίας
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 175*54*17cm |
| Βάρος: | 232.9g |
8" Μεγάλη μοχλή Πολυλειτουργικό συνδυασμό πέντες Νικέλιο Τελειοποίηση πέντες κόψιμο καλωδίου Εκκεντρική εξοικονόμηση εργασίας
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*58*23cm |
| Βάρος: | 282,8 γρ |
Πένσα συνδυασμού πολλαπλών λειτουργιών υψηλής μόχλευσης 8" Εργαλεία χειρός Πένσα HRC 62 Λέιζερ θέρμανση στη λεπίδα Έκκεντρη Εξοικονόμηση εργασίας
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*58*23cm |
| Βάρος: | 282.1 γραμμάρια |
Πένσα συνδυασμού πολλαπλών λειτουργιών υψηλής μόχλευσης 9" Νικελωμένο φινίρισμα, κόφτης σύρματος HRC 62, λαβές TPR Dural Color, Εξοικονόμηση εργασίας έκκεντρου
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 225*59*19cm |
| Βάρος: | 362.2g |
Πένσα συνδυασμού πολλαπλών λειτουργιών 9" Υψηλής Μόχλευσης, εργαλεία χειρός υψηλής ποιότητας με λειτουργίες πρεσαρίσματος, κοπής καλωδίων και απογύμνωσης, έκκεντρη, εξοικονόμησης εργασίας
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 232*57*18cm |
| Βάρος: | 421.7g |
Πένσα συνδυασμού με μόνωση VDE, πιστοποιημένη ασφάλεια 1000V
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δεσμευμένη κάρτα, διπλή κυψέλη, σάντουιτς |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t |


