Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ combination pliers ] αγώνας 108 προϊόντα.
Πένσα συνδυασμού πολλαπλών λειτουργιών 8" ΥΨΗΛΗΣ ΜΟΧΛΕΥΣΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΧΕΙΡΟΣ HRC 62 ΦΙΝΙΡΙΣΜΑ ΝΙΚΕΛΙΟΥ ΜΕ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΜΟΝΩΣΗΣ Έκκεντρη Εξοικονόμηση Εργασίας
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*58*23cm |
| Βάρος: | 310 γραμμάρια |
AWG 8 AWG 10 Συνδυασμένες πέντες εξοικονόμηση εργατικού δυναμικού
| Υλικό: | Forge Steel |
|---|---|
| Μέγεθος: | 225x52x17 χιλιοστά |
| Βάρος: | 310 γραμμάρια |
Πορτοκαλί μαύρο 63 HRC συνδυασμός κοπής πλέιερ 200mm συνδυασμός πλέιερ
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 199*56*19cm |
| Βάρος: | 302,2 γρ |
250.4g Συνδυασμένες πέντες Τελεφερίκτες Συνδυασμένες πέντες 7
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 182*54*25cm |
| Βάρος: | 250,4 γρ |
210 mm Συνδυασμένες πέντες Τύποι πέντων Συνδυασμός 8 Πέντες συρρίκνωσης σύρματος
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 210*54*26cm |
| Βάρος: | 308,6 γρ |
Νικελωμένο Πλάιερ Κόψιμο Συνδυασμός Πλάιερ Απομονωμένο 200 mm Συνδυασμός Πλάιερ 8
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*65*25cm |
| Βάρος: | 304,6 γρ |
55# 308g 8 "Μικρές συνδυασμένες πέντες 63 HRC συνδυασμένες πέντες 8 ίντσες
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 214*70*34cm |
| Βάρος: | 308g |
8" υψηλής μοχλίας Πολυλειτουργικό συνδυασμό πέντες VDE απομονωμένα χειριστήρια χειροποίητο εργαλείο HRC 62 συνδυασμό πέντες πλευρική κοπή πέντες μακρά μύτη πέντες ηλιακή εργαλεία εκκεντρική εξοικονόμηση εργασίας
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 197*61*34cm |
| Βάρος: | 314.1 γραμμάρια |
Σκληρό σύρμα 2,5mm 8 συνδυασμός πλέιερ 60CrV υψηλής μοχλίας πλέιερ Linesman
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 202*55*20cm |
| Βάρος: | 295,7 γρ |
Πλέκτες συνδυασμού καλωδίων 12 mm HRC62 Πλέκτες σωλήνων αυτοκινήτων
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 199*53*19cm |
| Βάρος: | 295,9 γρ |


