Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ combination pliers ] mecz 108 produkty.
Kombinacja DIN ANSI Narzędzia elektryczne Pliery 9 Inch Izolowane Kombinacja Plier
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 225*56*19cm |
| Waga: | 363g |
62 HRC Wielofunkcyjne sznurowadła łączone Sznurowadła z wysoką dźwignią
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | Wymiary: 197*53*17cm |
| Waga: | 277,4 g |
Zęby z niklu Fe z izolowanymi zębami 9 cali ze stali nierdzewnej
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 224*57*17cm |
| Waga: | 389,5 g |
55# 295.7g Kłodziki łączone o wysokiej dźwigni
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 202*55*20cm |
| Waga: | 2950,7 g |
ANSI DIN Kombinacja Plier Rozmiar 358.7g Wyrzucacze drutu
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 219*66*25cm |
| Waga: | 3580,7 g |
Miękkie uchwyt Ergonomiczna kombinacja sznurowadła Ostrza Stripper Wire Bending Sniper
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 205*60*34 cm |
| Waga: | 311,5 g |
7" Wyższa dźwignia sznurowadła VDE Izolowane uchwyciciele sznurowadła VDE izolowane uchwyciciele narzędzia ręczne HRC 62 narzędzia izolowane Ekscentryczne oszczędne w pracy
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 167*57*33 cm |
| Waga: | 219,4 g |
319.1g 7-calowe kleszcze do cięcia końcówki końcowe polerowane kleszcze złożone do ciężkich zadań
| Materiał: | Wykuj stal |
|---|---|
| Wielkość: | 7 cali (197*55*20 mm) |
| Waga: | 319,1 g |
Ciężko napędzane przemysłowe sznurowadła 200 mm izolowane złożone sznurowadła
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 207*57*17cm |
| Waga: | 275,5 g |
HRC62 10-calowe sznurowadła przemysłowe 3,5 mm wysokiej jakości sznurowadła kombinacyjne
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 252*58*19cm |
| Waga: | 4590,9 g |


