Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ combination pliers ] mecz 108 produkty.
8" WYSOKIEJ DŹWIGNI WIELOFUNKCYJNE OBCEGI KOMBINOWANE NARZĘDZIA RĘCZNE HRC 62 NIKLOWANE WYKOŃCZENIE Z ODZIERANIEM Ekscentryczne Oszczędzanie Pracy
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 207*58*23cm |
| Waga: | 310G |
AWG 8 AWG 10 Łączne sznurowadła oszczędzanie pracy sznurowadła
| Materiał: | Wykuj stal |
|---|---|
| Wymiary: | 225 x 52 x 17 mm |
| Waga: | 310G |
250.4g Łączne sznurowadła do cięcia drutu Łączne sznurowadła 7
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 182*54*25cm |
| Waga: | 250,4 g |
210 mm Łączne sznurowadła Typy sznurowadła Łączne sznurowadła 8 Sznurowadła
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 210*54*26cm |
| Waga: | 3080,6 g |
Płaty niklowane do cięcia Plier Kombinacyjne Plier Izolowane 200 mm Kombinacyjne Plier 8
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 207*65*25cm |
| Waga: | 3040,6 g |
Oranżowy Czarny 63 HRC Kombinacja Plier 200mm Plier kombinacja
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 199*56*19 cm |
| Waga: | 302,2g |
55# 308g 8" Małe Klamki Kombinacyjne 63 HRC Klamki Kombinacyjne 8 cali
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 214*70*34 cm |
| Waga: | 308 g |
8" Wysokiej dźwigni wielofunkcyjne szczypce kombinowane VDE izolowane uchwyty zestaw narzędzi ręcznych HRC 62 szczypce kombinowane szczypce boczne szczypce długie izolowane narzędzia Oszczędność pracy mimośrodowej
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 197*61*34cm |
| Waga: | 314.1 g |
Włókno twarde 2,5 mm 8 Zestaw zębatki 60CrV Wysokiej dźwigni zębatki linie
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 202*55*20cm |
| Waga: | 2950,7 g |
Zęby do połączeń kablowych 12 mm HRC62 Zęby do węży samochodowych
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 199*53*19 cm |
| Waga: | 2950,9 g |


