Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ combination pliers ] mecz 108 produkty.
18cm pomarańczowe 7calowe sznurowadła z drutu bezpieczeństwa sznurowadła z stali nierdzewnej
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 180*60*32 cm |
| Waga: | 182,4g |
czarny, 8 cali, ciężki, długie szczypce do nosa, 200 mm długie, cienkie szczypce do nosa
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 199*58*16 cm |
| Waga: | 252,3 g |
Czerwony Żółty 6calowe sznurowe sznurowe VDE Ręcznik rozszerzony sznurowy sznurowy
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 154*55*15 cm |
| Waga: | 155,8 g |
Wielofunkcyjny kleszczyk długi 63 HRC 1000V
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 220*56*17cm |
| Waga: | 282,7 g |
7calowy 183mm Wysokiej dźwigni Kombinacja ślizgowy połączenie elektryczny przeciągacz kabla
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 183*55*24 cm |
| Waga: | 248.1 g |
6calowe płytki do cięcia z boku o wysokiej dźwigni
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 160*55*17cm |
| Waga: | 195,6 g |
234mm Łapki do nosów długich do połowów Narzędzie do nosów długich
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 234*52*18cm |
| Waga: | 291,4 g |
60CrV C1055 Płytki do cięcia bocznego, wypalone, izolowane, cięcia boczne
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 160*55*17cm |
| Waga: | 201,5 g |
Zgięcie wyciąganie końcówki cięcia szynki płaskie końcówki drutów
| Materiał: | Wykuj stal |
|---|---|
| Wymiary: | 200*55*20mm |
| Waga: | 315g |


