Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ combination pliers ] mecz 108 produkty.
Stronowe sznurowadła wielofunkcyjne twardowane sznurowadła do cięcia kabli przemysłowych
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 194*53*18mm |
| Waga: | 276g |
Stal węglowa 9 w wysokiej dźwigni sznurowadła wielofunkcyjna kombinacja strona cięcia sznurowadła
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 222*60*20cm |
| Waga: | 391,7 g |
8" WYSOKIEJ DŹWIGNI WIELOFUNKCYJNE OBCEGI KOMBINOWANE NARZĘDZIA RĘCZNE HRC 62 Z FUNKCJĄ ZACISKANIA ZESTAW NARZĘDZI RĘCZNYCH Oszczędność pracy mimośrodowa
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 207*58*23cm |
| Waga: | 310G |
9calowe łączniki do cięcia kabli stalowych
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 225*56*19cm |
| Waga: | 363g |
9calowy przemysłowy laserowy przewód odciągający twardy cięcie połączenie cięcia składnik
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 225*56*19cm |
| Waga: | 363g |
9-calowe 224mm precyzyjne szczypce wielofunkcyjne 62 HRC 9-calowe wytrzymałe mocne szczypce pierścieniowe mimośrodowe oszczędzające pracę szczypce do pierścieni osadczych wewnętrznych HRC 62 narzędzia ręczne
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 224*57*17cm |
| Waga: | 389g |
Twardość HRC62 6 Wydłużone sznurowadła przedłużone sznurowadła 154 mm
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 154*55*15 cm |
| Waga: | 155,8 g |
HRC62 6calowe kleszcze długotrwałe Drut 2,5 mm Wysoka dźwignia Typy kleszcze nosa
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 162*54*15cm |
| Waga: | 1530,6 g |
C1055 60CrV 8-calowe izolowane sznurowadła długiego nosa sznurowadła długiego nosa
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 197*55*17 cm |
| Waga: | 2330,9 g |


