Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ combination pliers ] bij elkaar passen 108 producten.
8" HIGH LEVERAGE MULTI-FUNCTIONAL COMBINATION PLIERS HANDTOOLS HRC 62 NICKEL FINISHING WITH STRIpping Excentrieke arbeidsbesparende
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 207*58*23 cm |
| Gewicht: | 310 g |
AWG 8 AWG 10 Combinatie tangen Arbeidsbesparende draad stripper Crimper tangen
| Materiaal: | Smeed staal |
|---|---|
| Afmetingen: | 225x52x17 mm |
| Gewicht: | 310 g |
250.4g Combinatie tangen Draadknoop tangen Combinatie tangen 7
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 182 x 54 x 25 cm |
| Gewicht: | 250,4 g |
210 mm combinatie tangen Types van tangen Combinatie van 8 draadcrimping tangen
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 210 x 54 x 26 cm |
| Gewicht: | 308.6 g |
Vernielingsplaat met nikkelcombo-combinatieplaat met geïsoleerde 200 mm-combinatieplaat
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 207 x 65 x 25 cm |
| Gewicht: | 304.6 g |
Oranje Zwart 63 HRC Combinatie Snijpleister 200 mm Combinatiepleisters
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 199 x 56 x 19 cm |
| Gewicht: | 302.2 g |
55# 308g 8" Kleine combinatie tangen 63 HRC combinatie tangen 8 inch
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 214 x 70 x 34 cm |
| Gewicht: | 308g |
8" High Leverage Multi-Function Combination Tansers VDE geïsoleerde handgrepen handgereedschapsset HRC 62 combinatie tangen zijkant snijden tangen lange neus tangen geïsoleerde gereedschappen excentrische Arbeidsbesparende
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 197 x 61 x 34 cm |
| Gewicht: | 314.1 g |
Harde draad 2,5 mm 8 Combinatie Plier 60CrV High Leverage Linesman Plies
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 202 x 55 x 20 cm |
| Gewicht: | 295.7 g |
Gebrand 12 mm kabelcombinatie tangen HRC62 Automotive slang tangen
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 199 x 53 x 19 cm |
| Gewicht: | 295.9 g |


