Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ combination pliers ] mecz 108 produkty.
7 cali 63 HRC Wyższa dźwignia Łączne szczypy Łączne elektryczne szczypy
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 175*54*17 cm |
| Waga: | 232,9 g |
ANSI 9" Łączniki Ergonomiczne uchwyty Narzędzie z kołem ratchet
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 240*55*20 mm |
| Waga: | 430g |
8calowe kleszcze z dużą dźwignią DIN ANSI
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 199*56*20cm |
| Waga: | 299,5 g |
9" Duża dźwignia wielofunkcyjna kombinacja sznurowadła narzędzia ręczne sznurowadła drutu strzygacz wyciąganie
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 232*57*18cm |
| Waga: | 4210,7 g |
319.7g TPR Ręcznik Kombinacja sznurowadła 3mm Wire Rope Crimping Tool
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 219*56*18 cm |
| Waga: | 3190,7 g |
ANSI 9" Klejki Kombinacyjne Ergonomiczne Ręczniki Narzędzie do kręcania drutu
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 223*57*20cm |
| Waga: | 3490,9 g |
Wyrzucony 225mm 9calowy Kombinacja Narzędzie Plier Wysokiej dźwigni Drut Terminal Crimping Narzędzie
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 223*67*25cm |
| Waga: | 4250,9 g |
8" Telflon Finished Combination Pliers Wysokiej dźwigni Narzędzie do zaciskania kabli drutu
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 207*64*25cm |
| Waga: | 2950,8 g |
Precyzyjne kleszcze 225 mm z kombinacją
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 219*66*25cm |
| Waga: | 393,4 g |
Złapanie, gięcie, łączenie sznurowadła, końcowe narzędzie do kręcenia, Telflon
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 210*54*26cm |
| Waga: | 316,4 g |


