Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ combination pliers ] mecz 108 produkty.
HRC62 Precyzyjne narzędzie tnące o wysokiej twardości - Szczypce do cięcia drutu i szczypce kombinowane do materiałów ultra-twardych
| Szczegóły pakowania: | krawat na karcie, podwójny blister, pół podwójny blister, kanapka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 45 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
8-calowe wielofunkcyjne szczypce z ostrzami tnącymi 62 HRC
| Szczegóły pakowania: | Związek na karcie, podwójny blister, kanapka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 60 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
9-calowy ekscentryczny, oszczędny w pracy, składnik z ratchetem HRC 62
| Szczegóły pakowania: | Związek na karcie, podwójny blister, kanapka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 60 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
225 mm łączniki łączone o wysokiej dźwigni
| Tworzywo: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 224*57*17cm |
| Waga: | 389,5 g |
8" 1000V izolowane, ciężkie, boczne szczypce do cięcia - HRC 62
| Szczegóły pakowania: | Związek na karcie, podwójny blister, kanapka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 60 dni |
| Możliwość Supply: | 30000pc/miesiąc |
9" łączne sznurowadła o dużej dźwigni
| Tworzywo: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 219*56*18 cm |
| Waga: | 3190,7 g |
6-calowe szczypce wydłużone VDE izolowane 1000V dla elektryków
| Szczegóły pakowania: | Jednorazowy blister/ podwójny blister, krawat na kartce, kanapka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 60 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
175 mm Wielofunkcyjny strzygacz drutu, cięciacz, sznurowadła, sznurowadła 4Cr13
| Szczegóły pakowania: | Karta wiązana, podwójny blister, kanapka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 60 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
Płyty do odciągania kabli 10-22 AWG
| Szczegóły pakowania: | Związek na karcie, podwójny blister, kanapka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 60 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
220 mm Wielofunkcyjne sznurowadła do długich nosów Stripper Terminal Crimping Pliers
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 220*56*17mm |
| Waga: | 282,7 g |


