Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ wire side cutters ] bij elkaar passen 88 producten.
Multifunctie 134g Kabel Striper Crimping Cutting ANSI Draad Stripping And Twisting Tool
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 178*62*13 mm |
| Gewicht: | 134g |
Precieze snijgreep thermische draad stripper roestvrij staal stripper 130g
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 178*62*13 mm |
| Gewicht: | 130 g |
215 mm Multifunctionele kabel stripper Professionele draad strippers met Safety Locker Multifunctionele stripper
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Phosphated |
| Verladen: | 43740 stuks / 20GP |
180 mm 3 in 1 Multifunctionele draad strippers
| Materiaal: | roestvrij staal 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 180*58*18 mm |
| Gewicht: | 210 g |
190 mm 3 in 1 Multifunctionele draadstrippers
| Materiaal: | roestvrij staal 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 190*58*18 mm |
| Gewicht: | 230 g |
Draadstrippers met veiligheidsluis en zacht handvat voor gemakkelijk snijden en vastpakken
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 184*61*13 mm |
| Gewicht: | 138g |
7 inch 183mm High Leverage Combinatie Slip Joint Electric Cable Cutter
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 183 x 55 x 24 cm |
| Gewicht: | 248.1 g |
Heavy Duty Multi Function Plier Side Cutting 200mm Long Reach Side Cutters High Leverage
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 212*66*35 |
| Gewicht: | 303,3 g |
219mm Precision Cutting Combination Shears Opening Locking Spring Loaded Wire Cutters
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 219*59*18 mm |
| Gewicht: | 210 g |
HRC52 205g Industriële kabelstreker Industriële snijdraadstreker en snijmachine
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 219*58*18 mm |
| Gewicht: | 205 g |


