Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ wire side cutters ] bij elkaar passen 88 producten.
Buigmachines voor het snijden van draad
| Materiaal: | Smeed staal |
|---|---|
| Afmetingen: | 200*55*20 mm |
| Gewicht: | 315g |
10-in-1-draadverwijder met stroommeting, draadverwijder voor het snijden en trekken van draden, draadverwijder, spanningsmeters, kabelscherven voor het schrapen en persen van draden Nickel afwerking
| Verpakking Details: | Slide kaart, Tie op kaart, Sandwich |
|---|---|
| Levertijd: | 60 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
8" High Leverage Multi-Function Combination Pins Nickel Finishing draad snijpins Excentrische arbeidssparende
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 207*58*23 cm |
| Gewicht: | 282.8 g |
7" Hoog Hevelende Combinatietang VDE Geïsoleerde Handgrepen Draadkniptang VDE geïsoleerde handgrepen handgereedschap HRC 62 geïsoleerde gereedschappen Excentrisch Arbeidsbesparend
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 167 x 57 x 33 cm |
| Gewicht: | 219,4 g |
9" Hoogwaardige Multifunctionele Combinatietang Handgereedschap Krimpen Draadknipper Strippen
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 232 x 57 x 18 cm |
| Gewicht: | 421.7 g |
9" Hoogwaardige multifunctionele combinatietang Nikkel afwerking draadknipper HRC 62 TPR Dural Kleur Handgrepen Excentrisch Arbeidsbesparend
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 225 x 59 x 19 cm |
| Gewicht: | 362.2 g |
Zijdelings snijden multifunctionele tangen geharde snijden industriële kabel stripper
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 194*53*18 mm |
| Gewicht: | 276g |
8" 1000V geïsoleerde zware zijkantsnijpannen - HRC 62
| Verpakking Details: | Tie op kaart, dubbele blaar, sandwich |
|---|---|
| Levertijd: | 60 dagen |
| Levering vermogen: | 30000 pc/maand |
8-inch multifunctionele tangen met 62 HRC-snijkanten
| Verpakking Details: | Tie op kaart, dubbele blaar, sandwich |
|---|---|
| Levertijd: | 60 dagen |
| Betalingscondities: | T/t |
9 inch excentrieke arbeidsbesparende vouw met ratchet HRC 62
| Verpakking Details: | Tie op kaart, dubbele blaar, sandwich |
|---|---|
| Levertijd: | 60 dagen |
| Betalingscondities: | T/t |


