Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ wire side cutters ] αγώνας 88 προϊόντα.
Πολυλειτουργία 134g Cable Striper Crimping Cutting ANSI Wire Stripping and Twisting Tool Ηλεκτρονική συσκευή αποκόλλησης καλωδίων
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 178*62*13 χιλιοστά |
| Βάρος: | 134g |
Ακριβής Κόψιμο Αρπαγή Θερμικό Stripper Wire Stripper από ανοξείδωτο χάλυβα 130g
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 178*62*13 χιλιοστά |
| Βάρος: | 130 g |
215mm Πολλαπλής Χρήσης Καλώδιο Stripper Επαγγελματική Wire Strippers με Ασφάλεια ντουλάπι Πολυλειτουργικό stripper
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Φωσφοριημένος |
| Εφοδιασμός: | 43740 τεμάχια/20GP |
180mm 3 σε 1 Πολυλειτουργικά Τεχνουργήματα Τερματικού Τραβήματος
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*58*18mm |
| Βάρος: | 210 g |
190mm 3 σε 1 Πολυλειτουργικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά Τεχνικά
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 190*58*18mm |
| Βάρος: | 230 g |
Τραπεζικές αποκόπτριες με θήκη ασφαλείας και μαλακό λαβή για εύκολη κοπή και λαβή
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 184*61*13mm |
| Βάρος: | 138g |
7 ιντσών 183 χιλιοστών Μεγάλο μοχλό Συνδυασμός Σλίπ Συνδυασμός Ηλεκτρικό καλώδιο κόπτης
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 183*55*24cm |
| Βάρος: | 248.1 γραμμάρια |
219mm Τεχνουργήματα κοπής με συνδυασμό ακρίβειας Τεχνουργήματα ανοίγματος και κλεισίματος
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Μέγεθος: | 219*59*18mm |
| Βάρος: | 210 g |
HRC52 205g Βιομηχανικός αποκόπτης καλωδίων Βιομηχανικός αποκόπτης καλωδίων και κόπτης
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 219*58*18mm |
| Βάρος: | 205 γραμμάρια |


