Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ wire side cutters ] bij elkaar passen 88 producten.
185mm 4Cr13 Draadstripper & Krimptang voor Aansluitingen ANSI HRC 51-55
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 185*65*20 mm |
| Gewicht: | 210 g |
155 mm roestvrij staal Multifunctionele draad strippers Kabel schede striping tool
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 155 x 53 x 13 mm |
| Gewicht: | 115 g |
185mm 160g Draadstrippers Multi-purpose Schroot Kabel Stripping Draad Snijden Crimping Winding, Splitting Handtools 4Cr13
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 185*51*17 mm |
| Gewicht: | 160g |
100 g 16 cm pantserde kabel stripper professionele draad stripper gereedschap HRC52
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 160*53*13 mm |
| Gewicht: | 100 g |
HRC52 160mm Draadstrippers Sanding oppervlaktebehandeling Ronde kabel stripping tool
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 160*60*10 mm |
| Gewicht: | 110 g |
Veiligheidsdoosje Kleine draad stripper 65Mn 111.3g Kabel jas stripping tool
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 160*60*10 mm |
| Gewicht: | 111.3g |
160 mm 4Cr13 vezelverwijderingsgereedschap draadsplitsergereedschap ANSI
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 160*52*13 mm |
| Gewicht: | 105 g |
Draadstrippers met zacht handvat en geïntegreerde openingsveer voor zwaar snijden
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 165*58*13 mm |
| Gewicht: | 107 g |
175mm Multi Purpose Draad Strippers Kabel Stripping Tool Met Veiligheid Locker En Soft Handle
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 175*56*11 mm |
| Gewicht: | 100 g |
118.6g HRC52 Universele draadstrippers Elektrische kabelstripper
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 175*57*13 mm |
| Gewicht: | 118.6 g |


