Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ wire side cutters ] bij elkaar passen 88 producten.
266 g lange stekken combinatiescharen multifunctionele roestvrijstalen draadknipper
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 222*69*18 mm |
| Gewicht: | 266g |
184g 185mm Kabel Isolatie Stripping Tools 16mm2 Draad Stripping And Crimping Tool
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 185*57*18 mm |
| Gewicht: | 184 g |
Innovatieve draadstrippers 15mm Kabelsnijpannen multifunctionele elektrische stripper 7in1 multifunctionele panden
| Materiaal: | Smeed staal |
|---|---|
| Afmetingen: | 222 x 65 x 20 cm |
| Gewicht: | 304 g |
250.4g Combinatie tangen Draadknoop tangen Combinatie tangen 7
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 182 x 54 x 25 cm |
| Gewicht: | 250,4 g |
6 inch hoge hefboom zijkant snijpannen 160 mm diagonale snijmachines
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 160 x 55 x 17 cm |
| Gewicht: | 195.6 g |
60CrV C1055 Zijsnijdende tangen Verbrandde geïsoleerde zijsnijdende tangen
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 160 x 55 x 17 cm |
| Gewicht: | 201.5 g |
Automatische draadstripper 3 IN 1 Stripper/Cutter/Crimping zelf aanpassend draadstripper 7 inch draadstripper voor 8-18 AWG
| Materiaal: | A3 carrosserie, SK5 lemmet. |
|---|---|
| Afmetingen: | 180*135*31 mm |
| Gewicht: | 299 g |
TPR-handvat 207mm zijkant snijpannen 8in diagonale zijkant snijmachines
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 207*62*25 |
| Gewicht: | 292,4 g |
170 mm 7in zijkant snijpannen HRC62 lange hendel zijkant snijmachines
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 170*55*23 |
| Gewicht: | 209g |
DIN ANSI Zware kantsnijpen Zware kantsnijpen
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 174*61*33 |
| Gewicht: | 206.6 g |


