Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ wire side cutters ] bij elkaar passen 88 producten.
185 mm 7-in-1 draadstripper tangen voor 10-22 AWG kabels
| Verpakking Details: | Tie op kaart, dubbele blaar, sandwich |
|---|---|
| Levertijd: | 60 dagen |
| Betalingscondities: | T/t |
17.5cm Draadstrippers HRC52 Kleine draadstrippingsinstrumenten industriële kwaliteit
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 175*57*11 mm |
| Gewicht: | 100 g |
175 mm 65Mn Schrootdraad Stripper Kabel Draad Stripper Crimper 105g
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 175*58*11 mm |
| Gewicht: | 105 g |
4Cr13 175 mm koperdraadstrippers Universele draadstrip-instrument met veiligheidsluisje
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 175*57*11 mm |
| Gewicht: | 105 g |
180 mm Power Wire Stripper Grijp Twisting Mechanische Draad Stripper
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 180*58*13 mm |
| Gewicht: | 122.7 g |
132g legeringsstaaldraad strippers draad zacht handvat Snijden en strippen draad
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 178*62*13 mm |
| Gewicht: | 132g |
65Mn 178mm draad strippers snijden draad stripper 0,5mm ~ 2,6mm
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 178*62*13 mm |
| Gewicht: | 133g |
High-Performance Draad Strippers met Safety Locker Professionele draad Stripper voor Soft Grip
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 184*59*13 cm |
| Gewicht: | 137.9 g |
Zandoppervlak 4Cr13 146g Draadstrippers HRC52 Isolatie Stripper
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 185*56*17 mm |
| Gewicht: | 146 g |
185 mm 4Cr13 draad afstrippen & terminal krimpgereedschap ANSI
| Materiaal: | 4Cr13 |
|---|---|
| Afmetingen: | 185*65*20 mm |
| Gewicht: | 230 g |


