Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ wire side cutters ] bij elkaar passen 88 producten.
8" HIGH LEVERAGE MULTI-FUNCTIONAL COMBINATION PLIERS HANDTOOLS HRC 62 WITH CRIMPING FUNCTION HANDTOOLS SET excentrische arbeidsbesparende
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 207*58*23 cm |
| Gewicht: | 310 g |
6 inch VDE geïsoleerde lange neus tang 1000V voor elektriciens
| Verpakking Details: | Eenvoudige blister/ dubbele blister, Tie op kaart, Sandwich |
|---|---|
| Levertijd: | 60 dagen |
| Betalingscondities: | T/t |
Voorkant 65mn Elektronische tangen Rode Zwarte gebogen neus tangen
| Materiaal: | 65MN |
|---|---|
| Afmetingen: | 132*65 mm |
| Gewicht: | 58 g |
Multifunktioneel 230 mm interieur snap ring tang C ring slot ring tang
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 230 x 56 x 17 cm |
| Gewicht: | 320.6 g |
220 mm Multifunctionele lange neus tangen Stripper Terminal Crimping tangen
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 220*56*17 mm |
| Gewicht: | 282.7 g |
Verwijderbare industriële precisie-snapring tangen ANSI Heavy Duty External Retaining Ring
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 220 x 55 x 23 cm |
| Gewicht: | 311.1 g |
331.7g 232mm Snap On Ring Klemmen 60CrV Snap Ring Installatie Gereedschap
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 232 x 64 x 34 cm |
| Gewicht: | 331.7 g |
9 inch excentrische arbeidsbesparende combinatie plooier met ratchetwiel HRC 62 industriële handgereedschap handgereedschap excentrische arbeidsbesparende
| Verpakking Details: | Slide kaart, Tie op kaart, Sandwich |
|---|---|
| Levertijd: | 60 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |


