Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ wire side cutters ] mecz 88 produkty.
Wielofunkcyjny 134g Narzędzie do odcinania i skręcania kabli
| Materiał: | 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 178*62*13mm |
| Waga: | 134g |
Precyzyjne cięcie uchwycenie cieplne Stripper drutu Stripper ze stali nierdzewnej 130g
| Materiał: | 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 178*62*13mm |
| Waga: | 130g |
215mm Wielofunkcyjny Stripper Kablowy Profesjonalni Stripperzy Drutu z Skrzynką Bezpieczeństwa Wielofunkcyjny Stripper
| Materiał: | 65 mln |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Fosforanowany |
| Ładowanie: | 43740 szt./20GP |
180mm 3 w 1 Wielofunkcyjne Strippers Wire Terminal Crimping Patentowane
| Materiał: | Stal nierdzewna 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 180*58*18 mm |
| Waga: | 210G |
190mm 3 w 1 Wielofunkcyjne Strippers Wire Terminal Crimping
| Materiał: | Stal nierdzewna 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 190*58*18 mm |
| Waga: | 230g |
Strippery drutu z szafką bezpieczeństwa i miękkim uchwytem do łatwego cięcia i chwytania
| Materiał: | 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 184*61*13mm |
| Waga: | 138g |
7calowy 183mm Wysokiej dźwigni Kombinacja ślizgowy połączenie elektryczny przeciągacz kabla
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 183*55*24 cm |
| Waga: | 248.1 g |
Ciężkie urządzenia wielofunkcyjne do cięcia bocznego 200 mm Długotrwałe urządzenia do cięcia bocznego
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 212*66*35 |
| Waga: | 303,3 g |
219mm Precyzyjne cięcie nożyczki łączone otwierające zamykające wiosną
| Materiał: | 65 mln |
|---|---|
| Wymiary: | 219*59*18mm |
| Waga: | 210G |


