Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ wire side cutters ] αγώνας 88 προϊόντα.
266g Μακροκλαδιά συνδυασμό ψαλίδι Πολυλειτουργικό ατσάλινο κοπτήρα σύρματος
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 222*69*18mm |
| Βάρος: | 266g |
Εργαλεία απομάκρυνσης καλωδίων με μόνωση 185 mm
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*57*18 χιλιοστά |
| Βάρος: | 184 γραμμάρια |
Καινοτόμα συρματόσχοινα 15 χιλιοστών Τεχνουργήματα κοπής καλωδίων Πολυλειτουργικό ηλεκτρικό τεντωτήρα 7in1 Πολυλειτουργικά τεντωτά
| Υλικό: | Forge Steel |
|---|---|
| Μέγεθος: | 222*65*20cm |
| Βάρος: | 304 γραμμάρια |
250.4g Συνδυασμένες πέντες Τελεφερίκτες Συνδυασμένες πέντες 7
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 182*54*25cm |
| Βάρος: | 250,4 γρ |
6 ιντσών υψηλής μοχλίας πλάγια κοπή πέντες 160 mm διαγώνιο κοπτήρες
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 160*55*17cm |
| Βάρος: | 195.6g |
60CrV C1055 Τεχνουργήματα κοπής πλευρικών υλών
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 160*55*17cm |
| Βάρος: | 201.5g |
Αυτοματοποιημένο Stripper 3 IN 1 Stripper/Cutter/Crimping Αυτοπροσαρμοστικό Stripper 7 ιντσών για 8-18 AWG
| Υλικό: | Σώμα Α3, λεπίδα ΣΚ5 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*135*31mm |
| Βάρος: | 299g |
TPR Χερούλι 207mm πλάγια κοπή πένες 8in διαγώνια πλάγια κοπτήρες
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*62*25 |
| Βάρος: | 292,4 γρ |
170 χιλιοστών 7 ιντσών πλάγια κοπριά HRC62 μακρά χειροπέδη πλάγια κοπριά
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 170*55*23 |
| Βάρος: | 209 γρ |


