Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ wire side cutters ] mecz 88 produkty.
266g Długie kroielki nożyczki wielofunkcyjne do cięcia drutu ze stali nierdzewnej
| Materiał: | 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 222*69*18mm |
| Waga: | 266g |
184g 185mm Narzędzia do odciągania izolacji kabli 16mm2 Narzędzie do odciągania i kręcania drutu
| Materiał: | 65 mln |
|---|---|
| Wymiary: | 185*57*18mm |
| Waga: | 184 g |
Innowacyjne sznurowadła 15mm Sznurowadła wielofunkcyjne elektryczne sznurowadła wielofunkcyjne 7in1
| Materiał: | Wykuj stal |
|---|---|
| Wymiary: | 222*65*20cm |
| Waga: | 304g |
250.4g Łączne sznurowadła do cięcia drutu Łączne sznurowadła 7
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 182*54*25cm |
| Waga: | 250,4 g |
6calowe płytki do cięcia z boku o wysokiej dźwigni
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 160*55*17cm |
| Waga: | 195,6 g |
60CrV C1055 Płytki do cięcia bocznego, wypalone, izolowane, cięcia boczne
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 160*55*17cm |
| Waga: | 201,5 g |
Automatyczny Stripper 3 W 1 Stripper/Cutter/Crimping Self Adjusting Wire Stripper 7 Inch Wire Stripper dla 8-18 AWG
| Materiał: | Korpus A3, ostrze SK5 |
|---|---|
| Wymiary: | 180*135*31mm |
| Waga: | 299g |
Ręcznik TPR 207 mm Płytki do cięcia bocznego 8in Diagonalne cięcia boczne
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 207*62*25 |
| Waga: | 292,4 g |
170mm 7in Stronne szczypce HRC62 Długie ręczniki Stronne szczypy
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 170*55*23 |
| Waga: | 209g |
DIN ANSI Ciężkie kleszcze do cięcia bocznego Ciężkie kleszcze do cięcia bocznego
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 174*61*33 |
| Waga: | 206,6 g |


