Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ wire side cutters ] αγώνας 88 προϊόντα.
Εργαλείο απογύμνωσης καλωδίων & πρεσαρίσματος ακροδεκτών 185mm 4Cr13 ANSI HRC 51-55
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*65*20mm |
| Βάρος: | 210 g |
155mm Ατσάλι Πολλαπλής Χρήσης Σωλήνες Strippers Cable Sheath Stripping εργαλείο
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 155*53*13mm |
| Βάρος: | 115 γραμμάρια |
185mm 160g Απογυμνωτές καλωδίων πολλαπλών χρήσεων για απόξεση καλωδίων, κοπή καλωδίων, πτύχωση και τύλιγμα, διαχωρισμός χειροκίνητων εργαλείων 4Cr13
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*51*17mm |
| Βάρος: | 160g |
HRC52 160mm Δακτυλικοί αποκόπτες Χρησιμοποιούνται για την επεξεργασία της επιφάνειας με άμμο Στρογγυλό εργαλείο αποκόπτησης καλωδίων
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 160*60*10mm |
| Βάρος: | 110 γραμμάρια |
160mm 4Cr13 Εργαλείο αποκόλλησης ινών Εργαλείο διαχωρισμού συρμάτων ANSI
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 160*52*13mm |
| Βάρος: | 105 γραμμάρια |
Συσκευές αποκόψεως σύρματος με μαλακό λαβή και ενσωματωμένο ελατήριο ανοίγματος για βαριά κοπή
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Μέγεθος: | 165*58*13mm |
| Βάρος: | 107 g |
175 χιλιοστών Πολλαπλών Σκοπών Στρίππερς Εργαλείο απομάκρυνσης καλωδίων με ντουλάπι ασφαλείας και μαλακό λαβή
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Μέγεθος: | 175*56*11mm |
| Βάρος: | 100g |
118.6g HRC52 Οικουμενικοί αποκόπτες καλωδίων Ηλεκτρικός αποκόπτης καλωδίων
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Μέγεθος: | 175*57*13mm |
| Βάρος: | 118.6g |


