Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ wire side cutters ] αγώνας 88 προϊόντα.
Πένσα συνδυασμού πολλαπλών λειτουργιών 8" ΥΨΗΛΗΣ ΜΟΧΛΕΥΣΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΧΕΙΡΟΣ HRC 62 ΜΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΥΣΦΙΞΗΣ ΣΕΤ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΧΕΙΡΟΣ Εκκεντρική Εξοικονόμηση Εργασίας
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 207*58*23cm |
| Βάρος: | 310 γραμμάρια |
6 ιντσών VDE Απομονωμένα μακρά πέντη μύτης 1000V για τους ηλεκτρολόγους
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Μονή φιάλη/ διπλή φιάλη, Τάι σε κάρτα, Σάντουιτς |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
Προηγούμενο άκρο 65mn Ηλεκτρονικές πέντες Κόκκινες Μαύρες Κουρδισμένες πέντες μύτης
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Μέγεθος: | 132*65 χιλιοστά |
| Βάρος: | 58g |
Πολυλειτουργικά 230 mm εσωτερικά πλέγματα δαχτυλίδιων κυκλωμάτων
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 230*56*17cm |
| Βάρος: | 320.6g |
220 mm Πολυλειτουργικές Μακρυών Μύθων Σφραγίδες Στρίππερ Τερματικών Σφραγίδων
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 220*56*17mm |
| Βάρος: | 282.7g |
Απομάκρυνση Βιομηχανική ακρίβεια Snap Ring πέντες ANSI Heavy Duty εξωτερικό δαχτυλίδι συγκράτησης
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 220*55*23cm |
| Βάρος: | 311.1 γραμμάρια |
331.7g 232mm Snap On Ring Pliers 60CrV Εργαλείο εγκατάστασης Snap Ring
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 232*64*34cm |
| Βάρος: | 331.7g |
Πένσα συνδυασμού 9 ιντσών με έκκεντρο και μηχανισμό καστάνιας HRC 62 Βιομηχανικό εργαλείο χειρός εργαλεία χειρός Έκκεντρο Εξοικονόμησης Εργασίας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κάρτα διαφάνειας, Τάι στην κάρτα, Σάντουιτς |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |


