Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ wire side cutters ] αγώνας 88 προϊόντα.
160g 18.5cm Κόπτης καλωδίων Φωσφοποιημένος πολυλειτουργικός αποκόπτης καλωδίων
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*51*17mm |
| Βάρος: | 160g |
Στρίππερς καλωδίων Τελευταία κοπής καλωδίων Πάρτε και στρίβετε καλώδιο με θυρίδιο ασφαλείας και μαλακό λαβή 0.6-1.3mm
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*54*16 χιλιοστά |
| Βάρος: | 210 g |
Ατσάλι κράματος 205 mm Τμήμα κόψιμο καλωδίων Σχήμα γωνιασμένο Βιομηχανικό Stripper καλωδίου
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Μέγεθος: | 205*54*18mm |
| Βάρος: | App. 190 γραμμάρια |
Ηλεκτρονική συσκευή αποσπάσματος καλωδίων HRC62
| Υλικό: | Forge Steel |
|---|---|
| Μέγεθος: | 222*70*20cm |
| Βάρος: | 294 γραμμάρια |
16mm2 185mm Wire Strippers Ασφαλιστικό ντουλάπι Χειροκίνητο Wire Stripper
| Υλικό: | 65MN |
|---|---|
| Μέγεθος: | 185*58*18 χιλιοστά |
| Βάρος: | 185 γραμμάρια |
185mm καλωδιακό καλώδιο Stripper 8 σε 1 πολυλειτουργικό καλωδιακό μονωτικό Stripper
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 188*58*17 χιλιοστά |
| Βάρος: | 185 γραμμάρια |
200mm Πολυσκοπικοί Στρίππερς 6 σε 1 Εργαλείο Απομάκρυνσης Σύρματος
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 200*53*17mm |
| Βάρος: | 239g |
0.5mm ~ 2.6mm Στρογγυλό καλώδιο Stripper 118.1g Σύρμα απομόνωσης εργαλείο απομάκρυνσης
| Υλικό: | 4Cr13 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 180*57*13mm |
| Βάρος: | 118.1 γραμμάρια |
210mm 7in1 Ηλεκτρικό Στρίππερ Εργαλείο απομάκρυνσης καλωδίου
| Υλικό: | Forge Steel |
|---|---|
| Μέγεθος: | 210*60*25cm |
| Βάρος: | 305.5g |


