Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ wire side cutters ] mecz 88 produkty.
160g 18,5cm Przeciągarka kablowa, wielofunkcyjny odciągacz drutu
| Materiał: | 65 mln |
|---|---|
| Wymiary: | 185*51*17mm |
| Waga: | 160g |
Strippers drutu Wire Cutter Tip Wire Grip and Twist z bezpieczną szafką i miękkim uchwytem 0,6-1,3 mm
| Materiał: | 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 185*54*16mm |
| Waga: | 210G |
Stopiona stal 205 mm Przecinarka boczna kablowa kątowy kształt Stripper drutu przemysłowego
| Materiał: | 65 mln |
|---|---|
| Wymiary: | 205*54*18mm |
| Waga: | aplikacja. 190g |
HRC62 Strippers Universal Handheld Quick Stripper
| Materiał: | Wykuj stal |
|---|---|
| Wymiary: | 222*70*20cm |
| Waga: | 294g |
16mm2 185mm Wire Strippers Safety Locker Ręczny Wire Stripper
| Materiał: | 65 mln |
|---|---|
| Wymiary: | 185*58*18mm |
| Waga: | 185g |
185 mm Stripper kablowy 8 w 1 Wielofunkcyjny Stripper izolacyjny
| Materiał: | 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 188*58*17mm |
| Waga: | 185g |
200 mm wielofunkcyjne narzędzia do odciągania drutu 6 w 1
| Materiał: | 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 200*53*17mm |
| Waga: | 239g |
HRC52 Strippers 65Mn Cable Wire Stripping Tool z bezpieczną szafką
| Materiał: | 65 mln |
|---|---|
| Wymiary: | 200*54*18mm |
| Waga: | 225g |
0.5mm ~ 2.6mm Okrągły kabel Stripper 118.1g Narzędzie do usuwania izolacji drutu
| Materiał: | 4Cr13 |
|---|---|
| Wymiary: | 180*57*13 mm |
| Waga: | 118,1 g |
210mm 7in1 Elektryczny Stripper Wire Stripper Narzędzie do odciągania drutu
| Materiał: | Wykuj stal |
|---|---|
| Wymiary: | 210*60*25 cm |
| Waga: | 305,5 g |


