Όλα τα Προϊόντα
-
Πένσες συνδυασμού
-
Μακριές πένσες μύτης
-
Σφιχτήρες πλευρικής κοπής
-
ΤΕΜΝΟΥΣΕΣ ΠΕΝΣΕΣ ΤΕΛΩΝ
-
Πολυλειτουργικές πέντες
-
Στριπτιγκέρ
-
Τεχνουργήματα συνδυασμού
-
Δοκιμαστική συσκευή
-
πτυχώνοντας πένσες
-
Ελκονικές πέντες
-
Εργαλεία με ηλιακή ακτινοβολία
-
Πένσες αιφνιδιαστικών δαχτυλιδιών
-
Σφραγίδες για τις αρθρώσεις των αυλών
-
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως. -
Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.Ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως.
λέξεις-κλειδιά [ combination pliers ] αγώνας 108 προϊόντα.
215 mm Μακρυά πλέγματα μύτης HRC62 Τεχνή κοπής καλωδίων
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 215*58*34cm |
| Βάρος: | 266,2 γρ |
Ακριβές πολυλειτουργικές πέντες Τμήματα κοπής 62 HRC 224mm Παγκόσμιο εργαλείο απομάκρυνσης σύρματος
| Υλικό: | 55# Ατσάλι υψηλού άνθρακα, 60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 224*57*17cm |
| Βάρος: | 389g |
194mm 60CrV Ανθεκτικά βιομηχανικά μονωμένα εργαλεία Πλακέτες πλευρικής κοπής
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 194*53*18mm |
| Βάρος: | 276g |
9in Ηλιακά εργαλεία 1000V Πολυλειτουργικά Σφραγίσματα Αφαίρεσης Σύρματος VDE Χέρι
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 224*57*17cm |
| Βάρος: | 389g |
9 ιντσών Ενίσχυρα Ηλιακά Εργαλεία Ακριβής Πολυλειτουργία Καλώδια Stripping Πλιτζ 62 HRC 1000V
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 224*57*17cm |
| Βάρος: | 389g |
8" πολυλειτουργικές πλευρικές τσιμπίδες με υψηλή μοχλή
| Υλικό: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Μέγεθος: | 197*60*25 |
| Βάρος: | 301.1 γραμμάρια |
Πένσα συνδυασμού 9 ιντσών με έκκεντρο και μηχανισμό καστάνιας HRC 62 Βιομηχανικό εργαλείο χειρός εργαλεία χειρός Έκκεντρο Εξοικονόμησης Εργασίας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κάρτα διαφάνειας, Τάι στην κάρτα, Σάντουιτς |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Σετ εργαλείων χειρός με μονωμένες λαβές VDE HRC 62 πένσα συνδυασμού πένσα πλάγιας κοπής πένσα μακρυμύτη εργαλεία μόνωσης Εξοικονόμηση εργασίας έκκεντρου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κάρτα διαφάνειας, Τάι στην κάρτα, Σάντουιτς |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |


