Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ combination pliers ] bij elkaar passen 108 producten.
18cm Oranje 7 inch Veiligheidsdraad tangen Roestvrij staal lange neus vissers tangen
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 180 x 60 x 32 cm |
| Gewicht: | 182.4g |
zwart 8 inch zware lange neus tangen 200mm lange dunne neus tangen
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 199 x 58 x 16 cm |
| Gewicht: | 252.3g |
204 mm buigbare lange dunne tangen hoge hefboom tangen
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 204 x 56 x 23 cm |
| Gewicht: | 310 g |
Rood Geel 6 inch lange neus tangen VDE Handle Uitgebreide naald neus tangen
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 154 x 55 x 15 cm |
| Gewicht: | 155.8g |
Multifunctioneel lange neusspeld 63 HRC 1000V lange reikplaatspeld
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 220 x 56 x 17 cm |
| Gewicht: | 282.7 g |
7 inch 183mm High Leverage Combinatie Slip Joint Electric Cable Cutter
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 183 x 55 x 24 cm |
| Gewicht: | 248.1 g |
6 inch hoge hefboom zijkant snijpannen 160 mm diagonale snijmachines
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 160 x 55 x 17 cm |
| Gewicht: | 195.6 g |
234mm Vissen lange neus tangen lange neus gereedschap DIN ANSI
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 234 x 52 x 18 cm |
| Gewicht: | 291.4g |
60CrV C1055 Zijsnijdende tangen Verbrandde geïsoleerde zijsnijdende tangen
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 160 x 55 x 17 cm |
| Gewicht: | 201.5 g |
Buigmachines voor het snijden van draad
| Materiaal: | Smeed staal |
|---|---|
| Afmetingen: | 200*55*20 mm |
| Gewicht: | 315g |


