Alle producten
-
Combinatiebuigtang
-
Lange Neusbuigtang
-
Klemmen voor het snijden aan de zijkant
-
BEËINDIGEN DIE BUIGTANG SNIJDEN
-
Multifunktioneel tangen
-
Draadstrippers
-
combinatie-schaar
-
Stripper voor glasvezel
-
plooiende buigtang
-
Elektronische tangen
-
Geïsoleerde gereedschappen
-
Onverwacht Ring Pliers
-
Groeve-gewrichtspannen
-
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten. -
Laten we even onder vier ogen praten.Laten we even onder vier ogen praten.
zoekwoorden [ combination pliers ] bij elkaar passen 108 producten.
215 mm lange neus tangen HRC62 randen snijden kabel krimpend gereedschap
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 215 x 58 x 34 cm |
| Gewicht: | 266.2 g |
Precieze multifunctionele tangen Snijrand 62 HRC 224mm Universele draad stripping Tool
| Materiaal: | 55# Hoogkoolstofstaal, 60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 224 x 57 x 17 cm |
| Gewicht: | 389 g |
194mm 60CrV Duurzame industriële geïsoleerde gereedschappen
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 194*53*18 mm |
| Gewicht: | 276g |
Buigend trekken geïsoleerde gereedschappen 1000V draad snijpannen Eindsnijpannen
| Materiaal: | Smeed staal |
|---|---|
| Afmetingen: | 200*55*20 mm |
| Gewicht: | 315g |
Heavy Duty Multi Function Plier Side Cutting 200mm Long Reach Side Cutters High Leverage
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 212*66*35 |
| Gewicht: | 303,3 g |
9in Geïsoleerde gereedschappen 1000V Multifunctionele Draad Stripping tangen VDE Handle
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 224 x 57 x 17 cm |
| Gewicht: | 389 g |
9 inch krachtige geïsoleerde gereedschappen precieze multifunctionele kabel stripping tangen 62 HRC 1000V
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 224 x 57 x 17 cm |
| Gewicht: | 389 g |
8" hoge hefboomwerking multifunctioneel zijkant knipspeld
| Materiaal: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Afmetingen: | 197*60*25 |
| Gewicht: | 301.1 g |
9 inch excentrische arbeidsbesparende combinatie plooier met ratchetwiel HRC 62 industriële handgereedschap handgereedschap excentrische arbeidsbesparende
| Verpakking Details: | Slide kaart, Tie op kaart, Sandwich |
|---|---|
| Levertijd: | 60 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
VDE geïsoleerde handgrepen handgereedschapset HRC 62 combinatietang zijkniptang lange neustang geïsoleerde gereedschappen Excentrisch Arbeidsbesparend
| Verpakking Details: | Slide kaart, Tie op kaart, Sandwich |
|---|---|
| Levertijd: | 60 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |


