Wszystkie produkty
-
Kombinerki
-
Szczypce z długimi końcówkami
-
Szczypce do cięcia bocznego
-
SZCZYPCE DO CIĘCIA KOŃCOWEGO
-
Wielofunkcyjne sznurowadła
-
Ściągacze izolacji
-
Nożyczki mieszane
-
Stripper z włókna optycznego
-
Zęby do kręcenia
-
Elektryczne szczypce
-
Narzędzia izolowane
-
Szczypce do pierścieni osadczych
-
Zęby do złączeń z rowkami
-
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności. -
Porozmawiajmy na osobności.Porozmawiajmy na osobności.
słowa kluczowe [ wire side cutters ] mecz 88 produkty.
8" WYSOKIEJ DŹWIGNI WIELOFUNKCYJNE OBCEGI KOMBINOWANE NARZĘDZIA RĘCZNE HRC 62 Z FUNKCJĄ ZACISKANIA ZESTAW NARZĘDZI RĘCZNYCH Oszczędność pracy mimośrodowa
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 207*58*23cm |
| Waga: | 310G |
6-calowe szczypce wydłużone VDE izolowane 1000V dla elektryków
| Szczegóły pakowania: | Jednorazowy blister/ podwójny blister, krawat na kartce, kanapka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 60 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
Przednia krawędź 65mn Płyty elektroniczne Czerwone Czarne Płyty z zakrzywionym nosem
| Materiał: | 65 mln |
|---|---|
| Wymiary: | 132*65mm |
| Waga: | 58g |
Wielofunkcyjne 230 mm wewnętrzne sznupy pierścieniowe
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 230*56*17cm |
| Waga: | 320,6 g |
220 mm Wielofunkcyjne sznurowadła do długich nosów Stripper Terminal Crimping Pliers
| Materiał: | C1055,60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 220*56*17mm |
| Waga: | 282,7 g |
Wyrzucanie Praktyczne Przeskoczenie Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskowania Przeskoczenia Przeskoczenia Przeskowania Przeskoczenia Przeskowania Przeskoczenia Przeskowania Przeskowania Przeskowania Przeskowania Przeskowania Przeskowania Przeskowania Przeskowania
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 220*55*23cm |
| Waga: | 311.1 g |
331.7g 232mm Snap On Ring Pliers 60CrV Snap Ring Installation Tool
| Materiał: | 55# Stal wysokowęglowa, 60CrV |
|---|---|
| Wymiary: | 232*64*34cm |
| Waga: | 331,7 g |
9-calowe szczypce mimośrodowe oszczędzające pracę z kołem zapadkowym HRC 62 Przemysłowe narzędzie ręczne narzędzia ręczne Mimośrodowe oszczędzające pracę
| Szczegóły pakowania: | Karta slajdów, Karta wiązana, Kanapka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 60 DNI |
| Zasady płatności: | T/T |


